Gezondheidscentrum Mercuur, Huisartsen
Huisartsenzorg
uit 3 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.
Informatie over
Waardering van Gezondheidscentrum Mercuur, Huisartsen - Eindhoven op 23 oktober 2014
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Overige aandoeningen
Toelichting
Het duurt soms wel een week voordat ik terecht kan bij mijn huisarts. Ik vind dat veel te lang. Onlangs zat ik in de wachtkamer. Daar zat ook een tienermeisje met een peuter. Deze was aan het spelen met een plastic sleutelbos. Dat lijkt me normaal en acceptabel gedrag voor een kind van een jaar of drie, waarvan je niet kunt verwachten dat het met de armen over elkaar blijft stil zitten tot ze aan de beurt is. Vervolgens zwaaide Dr. Scholberg de deur open en sprak de tiener streng toe. De peuter mocht namelijk niet met de sleutelbos spelen. Dat zou geluidsoverlast geven. Mensen mogen tenslotte ook niet bellen met hun mobiele telefoon. Schaamtelijk hoe deze arts zichzelf voor schut zette.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Gezondheidscentrum Mercuur, Huisartsen? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.