Naar de navigatie Naar de inhoud

Huisartsenpraktijk de Driester

Huisartsenzorg

7
.7

uit 6 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.

Waardering van Huisartsenpraktijk de Driester - Dordrecht op 18 september 2018

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

1

Behandeling

1

Omgang medewerkers

1

Informatie

1

Luisteren

1

Accommodatie

3

Toelichting

het iriteert mij mateloos dat je soms 14 dagen moet wachten voor een afspraak bij de huisarts .waarbij er voor mij geval het zelfde geval is dat je 3 tot 4 dagen moet wachten eer dat de dokter een bel afspraak met je heb .de oorzaak ligt niet bij de huisarts maar echt puur bij de assitente die of de afspraak niet belangrijk vinden of .je dwars zit die de problemen op zoekt met de patenten want als je hun hoort is er nooit geen tijd.maar wel jou afspraak aan personen geeft die dan niet op.komen dagen.als je hun niet aanstaat kom je er niet tussen.zoals bij mij het geval is het is altijd de zelfde persoon die dat flikt daar moet wat aan gedaan worden .

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Huisartsenpraktijk de Driester? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.