Naar de navigatie Naar de inhoud

Jinca

Hulpmiddelen

7
.8

uit 88 waarderingen

Waardering van Jinca - Eindhoven op 8 november 2020

E-mailadres

Afspraken

8

Behandeling

6

Omgang medewerkers

8

Informatie

8

Luisteren

8

Accommodatie

7

Toelichting

Helaas is in deze proef de centrale deur van de flat niet meegenomen. Daardoor dien je bij de digitale sleutel ook een fysieke sleutel te gebruiken. Aangezien de ingang van de woning enkele meters van de centrale deur van de flat bevind, is er weinig meerwaarde gebleken om de app te gebruiken. Ook is voor de bewoner, omdat ze aan alzheimer lijdt, onduidelijk waarom deze slot nodig is. De situatie is voor de bewoner weinig veranderd, ze vind het slot maar herrie maken. Wanneer het centrale slot ook zou zijn meegenomen, zou het digitale slot meer nut hebben. Ik heb verder het gebruik van de app, het toewijzen van de sleutels en het contact met de medewerkers van Telelock als zeer prettig ervaren, De app is gebruiksvriendelijk. Het slot werkt prima. Over het algemeen dus tevreden met het product, maar in deze specifieke situatie minder geschikt voor de cliënt.

Reactie van/namens Jinca - Eindhoven

UPDATE: Beste Klant. Dank voor uw reactie. We begrijpen uw reactie. De levering van de oplossing was onderdeel van de Pilot Digitale woningtoegang in de Gemeente. In dit project zijn er in de wijk 2 verschillende oplossingen op de deelnemende appartementencomplexen voorzien. In dit geval mocht onze organisatie de oplossing van Telelock voor uw woning leveren en een andere organisatie de oplossing voor de centrale toegangsdeur. Dit is helaas voor u niet gelukt. Dat is voor de bewoner natuurlijk uitermate vervelend en dat betreuren wij dan ook. Aan de andere kant is in deze pilot dan ook meteen aangetoond welke leveranciers hun dienstverlening goed voor elkaar hebben. De conclusie van de Pilot is ook at het Telelock systeem door Jinca geleverd het beste systeem is met een betrouwbare organisatie erachter. Dit betekent dat we ook een elektronische deurcontroller op de centrale deur mogen plaatsen, zodat de zorgmedewerkers en de mantelzorgers met hun smartphone zowel de deur van de woning van de bewoner als de centrale voordeur kunnen openen. Daarmee is het probleem opgelost. Nogmaals excuses voor het ongemak, maar dat kunnen wij in een pilot project als deze niet voorkomen. Dank voor het vertrouwen en we hopen dat u nu wel veel gemak zult ervaren met de digitale toegangsoplossing voor beide toegangsdeuren.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Jinca? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.