Van der Mark Zorghulpmiddelen, hoofdlocatie Numansdorp
Hulpmiddelen
uit 22 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.
Waardering van Van der Mark Zorghulpmiddelen, hoofdlocatie Numansdorp - Numansdorp op 20 maart 2023
Aandoening / behandeling
Heupvervanging
Toelichting
Geachte lezer Op 10 februari heb ik een bestelling geplaatst deze is afgeleverd op 13 feb 23 Er miste een schoenlepel die zou nabezorgd worden Telefonisch contact gehad betreffende de elleboog stokken deze zijn niet nodig ivm gebruik rollator en leeftijd van patiënt Na 7 telefoontjes met het bedrijf nog steeds geen na levering ontvangen Ik werd behoorlijk geïrriteerd beantwoord dat de medewerkers nog meer te doen Hadden Wederom telefonisch contacteren gehad en nu wordt er ineens gesproken over extra kosten voor niet gebruikte ellevoogstokken die op 28 februari afgemeld waren Of de patiënt. Er net nw heup ze ff komt brengen Zeer ontevreden over de manier van communiceren Beetje idee dat je afgewimpeld wordt Jammer
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Van der Mark Zorghulpmiddelen, hoofdlocatie Numansdorp? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.