Informatie over
Waardering van Bergman Clinics | Ogen | Arnhem - Arnhem op 8 september 2017
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Oogaandoeningen
Toelichting
Dr. Peters verwees mij door naar een ander ziekenhuis, omdat de operatie niet in Velp gedaan kon worden. Na enkele weken werd ik na 18.00 uur door hem gebeld met de mededeling dat de wachttijd daar meer dan 24 maanden was. Hij bood meteen een andere mogelijkheid aan, waar de wachttijd slechts 8 weken was. Hij benadrukte nogmaals dat er geen verplichting was en dat, indien ik nog over de ingreep twijfelde, dit geen enkel probleem was. Hij liet mij geheel vrij in mijn beslissing.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Bergman Clinics | Ogen | Arnhem? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.