Informatie over
Waardering van Oog en Welzijn, locatie Dokkum - Dokkum op 9 november 2020
Aandoening / behandeling
Sjögren
Toelichting
Betreft dr. Cock Ik ben bekend met het Syndroom van Sjögren, waardoor mijn ogen erg droog en kwetsbaar zijn. Ik heb helaas 2 keer Keratitis (hoornvliesontsteking) in mijn rechteroog gehad, de tweede keer was het hoornvlies voor meer dan de helft aangetast. Dr. Cock heeft professionele en zorgvuldige zorg verleend, zodat de Keratitis zo goed mogelijk is hersteld. Onlangs heb ik een staar operatie ondergaan, welke dr. Cock heeft uitgevoerd. Het herstel hiervan is uitstekend verlopen en mijn zicht is aanzienlijk verbeterd. Als ik klachten heb wat betreft de Sjögren kan ik altijd bij haar terecht. Zij neemt mijn klachten serieus en neemt vervolgens de juiste beslissingen voor de behandeling hiervan. Dr. Cock is een deskundige oogarts en voert haar werk op een professionele en zorgvuldige manier uit. Daarnaast is zij vriendelijk en biedt een luisterend oor als dit nodig is.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Oog en Welzijn, locatie Dokkum? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.