Naar de navigatie Naar de inhoud

In het Zicht Optiek

Optometrie

9
.1

uit 11 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.

Waardering van In het Zicht Optiek - Uithuizen op 20 november 2020

E-mailadres

Bejegening

9

Deskundigheid

10

Samen beslissen

9

Bespreken voortgang

9

Informatie

9

Bereikbaarheid

9

Behandeling

10

Aandoening / behandeling

Oogaandoeningen

Toelichting

Na een oogmeting wordt geadviseerd geen glazen op juiste sterkte te nemen, maar een afspraak met een oogarts te maken. Vermoedelijk is er meer aan de hand dan alleen achteruitgang van de oogsterkte. Zeer tevreden over dit professionele advies. Zijn toelichting is: "Natuurlijk kan ik nieuwe glazen in de bril zetten, maar dan komt u over 3 - 6 maanden terug omdat het niet goed is". Dit is helemaal juist gebleken, want inmiddels is aan beide ogen is staar geconstateerd.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor In het Zicht Optiek? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.