Orthodontie Amstelveen
Mondzorg
uit 5 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.
Waardering van Orthodontie Amstelveen - Amstelveen op 7 januari 2014
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Overige aandoeningen
Toelichting
We zijn erg tevreden met het resultaat. We wilden in het begin wel iets meer inspraak hebben in de behandeling maar uiteindelijk is dit helemaal goed gekomen!
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Orthodontie Amstelveen? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.