Polikliniek de Blaak Rotterdam, locatie de Blaak
Medisch specialistische zorg
uit 121 waarderingen
Informatie over
Waardering van Polikliniek de Blaak Rotterdam, locatie de Blaak - Rotterdam op 20 mei 2016
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Overige aandoeningen
Toelichting
Ik ben bij dokter Boonen terecht gekomen omdat hij zeer hoog aangeschreven staat binnen de lipoedeem-forums. Dit heeft hij ook volledig waargemaakt. Professioneel en erg kundig. Ik ben erg blij met het resultaat!
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Polikliniek de Blaak Rotterdam, locatie de Blaak? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.