Naar de navigatie Naar de inhoud

Polikliniek de Blaak Rotterdam, locatie de Blaak

Medisch specialistische zorg

9
.1

uit 120 waarderingen

dinsdag
8:00 - 17:00
woensdag
8:00 - 21:00
donderdag
8:00 - 17:00
vrijdag
8:00 - 17:00
zaterdag
9:00 - 16:30
zondag
Gesloten
maandag
8:00 - 21:00

Waardering van Polikliniek de Blaak Rotterdam, locatie de Blaak - Rotterdam op 8 november 2020

E-mailadres

Luisteren

10

Uitleg

10

Deskundigheid

10

Voor- en nadelen

10

Samen beslissen

10

Samenwerking

N.v.t.

Behandeling

10

Aandoening / behandeling

Plastische chirurgie

Toelichting

Ze nemen alle tijd voor je die nodig is. De sfeer is ontspannen en geruststellend, ook tijdens de operatie. De ooglidcorrectie is uitstekend geslaagd, heel natuurlijke uitstraling. De prijs is , zeker in vergelijking tot andere aanbieders, zeer gunstig. Geen lange wachttijden. De inrichting van de kliniek is heel basic, geen overbodige toeters en bellen. Daar hoef je dus ook niet aan mee te betalen. Het voelt als zorg zonder winstbejag. Ik kan deze kliniek, voor wat mijn ervaring met ooglidcorrectie betreft, aan iedereen aanbevelen.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Polikliniek de Blaak Rotterdam, locatie de Blaak? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.