Waardering van Polikliniek Proktovar, locatie Best - Best op 18 november 2020
Aandoening / behandeling
Aambeien
Toelichting
Dr. Wetzels neemt ruim de tijd voor je, anders dan de 10 minuten in een gewoon ziekenhuis. Hij spreekt in gewoon Nederlands en als ik iets niet zou begrijpen, durf ik gerust om uitleg te vragen. Hij is niet afstandelijk maar aardig. Tijdens de behandeling van de aambeien of spataderen vertelt hij iets leuks of grappigs, zodat je tijdens de behandeling even afgeleid wordt, en mogelijk minder pijn of vervelends voelt. Als er na een behandeling nog klachten zijn probeert hij altijd een andere oplossing te zoeken, bv. een ander zalfje voor te schrijven. Ik voel me serieus genomen. En ik vind dat dr. Wetzels gemotiveerd en deskundig overkomt. Daarom ben ik al jaren vaste patient bij Proktovar.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Polikliniek Proktovar, locatie Best? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.