's Heeren Loo Den Helder
Zorg voor mensen met een beperking
uit 1 waardering. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.
Waardering van 's Heeren Loo Den Helder - Julianadorp op 15 juli 2017
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Toelichting
Personeel is er vriendelijk je wordt er als mens behandeld als er wat beslist moet worden word het altijd eerst netjes gevraagd.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor 's Heeren Loo Den Helder? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.