Waardering van Zorggroep Achterhoek, Hoofdlocatie - Doetinchem op 30 mei 2022
Toelichting
Wat beter zou kunnen is dat het fijn zou zijn als er vaste begeleiders zijn ipv dat je van de ene naar de andere gaat. Waar ik over tevreden ben is voor de luisterende oor en dat er met je mee gedacht wordt waardoor je er niet alleen voor staat.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Zorggroep Achterhoek, Hoofdlocatie? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.