Adoptiepraktijk Vinke
Geestelijke gezondheidszorg
uit 3 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.
Waardering van Adoptiepraktijk Vinke - Bilthoven op 19 september 2014
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Overige aandoeningen
Toelichting
Anneke heeft bij onze geadopteerde zoon een psychologisch onderzoek gedaan toen hij 8 jaar was. Anneke is erg deskundig m.b.t. de ontwikkeling van adoptiekinderen. Zij heeft veel oog voor wie het kind in wezen is en dat is voelbaar in de taal die ze gebruikt in het onderzoeksrapport.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Adoptiepraktijk Vinke? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.