Psycho Consulting Brabant
Geestelijke gezondheidszorg
Er zijn nog geen waarderingen.
Waardering van Psycho Consulting Brabant - Oisterwijk op 4 september 2017
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Burn-out
Toelichting
Behandeling: cognitieve gedragstherapie / schematherapie (gedachte - gevoel - gedrag) door Yvonne van de Winkel. Is voor mij zeer effectief gebleken. Is een proces geweest van anderhalf jaar: een persoonlijke ontdekkingsreis naar "waarom ben ik wie ik ben" en "mag ik zijn wie ik ben". Heeft geleid tot inzicht, acceptatie, berusting, rust en uiteindelijk bevrijding (van blokkerende gedachten). Gevoel voor eigenwaarde en identiteit zijn solide. Heb nu meer ruimte in mijn hoofd, ben creatiever en dichter bij mijn gevoel gekomen. Mag mijzelf zijn. Yvonne is correct, integer, deskundig, ongedwongen en vertrouwd. Ze observeert scherp met een duidelijke analyse. Een top-therapeute vind ik.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Psycho Consulting Brabant? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.