Waardering van Amaris Gooizicht Revalidatie en Herstel - Hilversum op 19 november 2014
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Dementie
Toelichting
Onze 93e jarige moeder werd na gal problemen en na ziekenhuisopname, opgenomen in Gooizicht. Eerst op de verpleegafd. Maar doordat ze erg achteruit was gegaan in ZH en een delier had en dement was na een maand op afd "de Eekhoorn" opgenomen. Ze heeft het er erg goed gehad. Lieve verpleegkundigen. Goede zorg. Bij elke vraag gingen ze mee naar toilet. Er waren veel leuke middagen met zang, tekenen etc. Alleen de afspraken voor de fam.met diverse mensen liepen steeds erg slecht. Wij als fam. waren erg tespreken over de meeste dingen van Gooizicht.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Amaris Gooizicht Revalidatie en Herstel? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.