De Wever, Behandelcentrum Damast
Revalidatiezorg
uit 27 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.
Waardering van De Wever, Behandelcentrum Damast - Tilburg op 19 augustus 2015
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Hersenaandoeningen
Toelichting
Mijn vader is voor revalidatie na een herseninfarct en hersenbloeding naar Damast gegaan. Hij is daar perfect geholpen met elke dag een revalidatieschema en is met hulp van alle disciplines heel goed opgeknapt. Fijne omgeving om te zijn als het nodig is.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor De Wever, Behandelcentrum Damast? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.