Waardering van Medinello Utrecht - Utrecht op 23 januari 2023
Aandoening / behandeling
Reuma
Toelichting
Ik werd doorverwezen naar een revalidatie traject bij Medinello. Het was een erg intensief traject. Dit vertelde ze van te voren al en het klopte idd. Ik heb het effect van de behandeling een laag cijfer gegeven want ik ben er fysiek op achteruit gegaan. Geen 1 doel behaald. Dat is wel erg jammer. Ik kreeg gedurende het traject alleen maar meer klachten. De fysiotherapeuten waren erg aardig, behulpzaam en dachten mee. Ik heb wel wat dingen geleerd om met de pijn om te gaan, grenzen aan te geven en probeer naar mijn lichaam te luisteren… maar dat is en blijft een lastig iets… als je hoofd en lichaam niet hetzelfde willen… Ik raad het andere wel aan om bij Medinello het traject te doorlopen want wie weet helpt het bij jou wel… iedereen komt daar met een ander lichaam, andere klachten etc. Het is het proberen waard.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Medinello Utrecht? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.