Reade, locatie Dr. Jan van Breemenstraat
Revalidatiezorg
uit 25 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.
Waardering van Reade, locatie Dr. Jan van Breemenstraat - Amsterdam op 28 februari 2023
Aandoening / behandeling
Gewrichtsontsteking
Toelichting
De reumatoloog zag meteen wat er aan de hand was en gaf een supergoede medicatie. In tegenstelling tot de vorige reumatoloog. Voor het eerst sinds jaren kon ik mijn handen weer normaal gebruiken. De uitleg van het behandeltraject en het waarom is uitstekend. En niet te vergeten..mijn reumatoloog heeft humor.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Reade, locatie Dr. Jan van Breemenstraat? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.