Reade, locatie Overtoom
Revalidatiezorg
uit 19 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.
Waardering van Reade, locatie Overtoom - Amsterdam op 18 juni 2021
Toelichting
Na een onderbeen amputatie ben ik twee maanden in Reade geweest. De kwaliteit van de zorg en de mate van samenwerking tussen de verschillende zorgverleners was fantastisch. Iedereen die ik gesproken heb,van voedingsassistent tot revalidatiearts,is zeer betrokken en vakkundig. Helaas liet alleen de kwaliteit en met name de flexibiliteit van de keuken iets te wensen over,maar daar werd hard aan gewerkt. Ik kan Reade van harte aanbevelen,het voelt nog steeds als thuiskomen bij de poliklinische revalidatie. Wellicht dat door sommige mensen de stimulering tot zelfredzaamheid als onprettig gezien wordt,maar het zoveel mogenlijk zelf uitvoeren van de dagelijkse werkzaamheden hielp mij erg goed bij de revalidatie ,ik kwam in een rolstoel binnen en liep na twee maanden de voordeur weer uit.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Reade, locatie Overtoom? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.