UMCG Centrum voor Revalidatie, locatie Beatrixoord
Revalidatiezorg
uit 21 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.
Waardering van UMCG Centrum voor Revalidatie, locatie Beatrixoord - Haren op 8 december 2021
Aandoening / behandeling
Longaandoeningen
Toelichting
Ik heb een geweldige longrevalidatie gehad ,heel veel geleerd en heel veel handvaten toegereikt gekregen voor thuis . De zorg was lief en behulpzaam , en alle therapeuten waren super goed en werkten ook heel fijn samen . Als het ooit weer nodig zou zijn , dan ga ik graag terug
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor UMCG Centrum voor Revalidatie, locatie Beatrixoord? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.