Naar de navigatie Naar de inhoud

De Amsterdamse Tandarts, Rivierenbuurt

Mondzorg

8
.9

uit 100 waarderingen

Waardering van De Amsterdamse Tandarts, Rivierenbuurt - Amsterdam op 4 februari 2024

via Beetr
Geverifieerd

Afspraken

9

Behandeling

4

Omgang medewerkers

9

Informatie

3

Luisteren

5

Accommodatie

8

Toelichting

Bij het afspraak maken vr mondhygiëne viel mij het lange tijdsslot van 40 min op. Ik heb hierover gebeld want ik ben 20-25min gewend. Ik werd "afgewimpeld" met dat ik dat met de mondhygieniste moest bespreken wat niet gebeurde. Vervolgens heb ik slechts 25 min in de stoel gelegen waarbij een mondspreider ingebracht werd. Dit was de nieuwe methode, ik had er niets in te kiezen. De eerste was te groot (auw) en er werd een kleinere gekozen. vervolgens stond deze op de factuur. Dat kleuren en tonen

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • Geverifieerd

    De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor De Amsterdamse Tandarts, Rivierenbuurt? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.