Naar de navigatie Naar de inhoud

MID Mondzorgcentrum Amstelveen

Mondzorg

9
.9

uit 18 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.

Waardering van MID Mondzorgcentrum Amstelveen - Amstelveen op 18 november 2020

E-mailadres

Afspraken

9

Behandeling

10

Omgang medewerkers

10

Informatie

10

Luisteren

10

Accommodatie

9

Toelichting

Vooraf aan de behandeling - het trekken van een kies - heb ik aangegeven erg gespannen te zijn. Samen met de tandarts W. Bakker heb ik besproken wat ik nodig had om mij op mijn gemak te voelen. Er werd naar mij geluisterd en tijdens de behandeling kreeg ik steeds informatie over de handelingen. Dit heeft mij geholpen om de behandeling rustig te ondergaan.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor MID Mondzorgcentrum Amstelveen? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.