Tandartspraktijk Sint Jozef
Mondzorg
uit 5 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.
Waardering van Tandartspraktijk Sint Jozef - Deventer op 10 april 2012
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Toelichting
Het is jammer dat er tijdens de behandeling onder narcose geen foto's zijn gemaakt, hierdoor moeten er nu alsnog elders verdere behandelingen plaats vinden. De tandartsen en de narcotiseur spreken alleen Duits, ze kunnen slecht tot geen Nederlands spreken wat het wel moeilijk maakt.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Tandartspraktijk Sint Jozef? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.