Naar de navigatie Naar de inhoud

Tandprothetische Praktijk van Assen

Mondzorg

9
.7

uit 94 waarderingen

maandag
Gesloten
dinsdag
8:00 - 17:30
woensdag
8:00 - 17:30
donderdag
8:00 - 17:30
vrijdag
8:00 - 15:00
zaterdag
Gesloten
zondag
Gesloten

Waardering van Tandprothetische Praktijk van Assen - Zwolle op 25 augustus 2023

E-mailadres

Afspraken

10

Behandeling

10

Omgang medewerkers

10

Informatie

10

Luisteren

10

Accommodatie

10

Aandoening / behandeling

Gebitsaandoeningen

Toelichting

Gerard van Assen de tandprotheticus is zeer bekwaam. Bij mij is een boven gebit op implantaten gemaakt. Hij vroeg mij een foto mee te nemen van mijn gebit om te bepalen hoe het gebit er uit zag. Hij kijkt naar de vorm van de tanden zijn ze rond of vierkant. De kleur van het gebit wordt samen bepaalt. Na alle afdrukken wordt er een pas prothese gemaakt met de tanden erin,om te kijken hoe het lijkt, is alles ok dan wordt de definitieve prothese gemaakt. Hij luisterd goed naar wat jij aangeeft hoe de prothese aan voelt en zonodig wordt dit aangepast. Het eind resultaat van de prothese is geweldig, het past goed en sluit overal aan. En mijn klachten zijn met deze prothese over. Ik kan iedereen Men van Assen aanraden omdat hij werk op maat levert en er zelf plezier in heeft als de prothese goed past en goed staat.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Tandprothetische Praktijk van Assen? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.