10

Sensire thuiszorg, Dermatologie en Wondzorg

Thuiszorg

Adres Boterstraat 2
7051 DA Varsseveld
Telefoon 0900-8856
Locatie Deze locatie is onderdeel van Sensire
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier

Er is 1 waardering
Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen

Profiel

De wondverpleegkundige weet elk soort wond te behandelen en kan u advies geven, bijvoorbeeld over: De optimale behandeling van uw wond Pijnbestrijding en andere manieren om pijn te verlichten Hulpmiddelen, zoals een matras of een zitkussen om doorligwonden te voorkomen Omgaan met uw wond in het dagelijks leven Veranderingen in uw leefstijl om de wond sneller te laten herstellen Omgaan met klachten als gevolg van uw wond, zoals slecht lopen of vermoeide benen Aanpassingen in huis Zorg op afstand Het kan zijn dat u meer zorg nodig heeft. Als u door uw wond moeilijk een goede zit- of lighouding vindt of de huid rondom uw wond blijft onrustig, bijvoorbeeld. De wondverpleegkundige kan dan de fysiotherapeut of ergotherapeut of dermatoloog inschakelen.  De wondverpleegkundigen zijn bij u in de gemeente werkzaam: Regio ZutphenGemeenten Bronckhorst – Brummen – Lochem – Voorst – ZutphenMirjam Wegkamp – 0575 46 92 93 – m.wegkamp@sensire.nlMarion te Walvoort – 0575 46 92 93 – m.tewalvaart@sensire.nl Regio DoetinchemGemeenten Aalten – Bronckhorst – Doesburg – Doetinchem – Oude IJsselstreek – MontferlandIrene Noteboom – 0314 64 36 61 – i.noteboom@sensire.nlMarienke Collaris – 0314 64 36 61 – m.collaris@sensire.nlRita Romeijn – 0314 64 36 61 – r.romeijn@sensire.nl Regio WinterswijkGemeenten Aalten – Berkelland – Lichtenvoorde – Oost Gelre – WinterswijkAnnemie Waenink – 0543 53 74 99 – a.waenink@sensire.nlCarin Kraan- 0543 53 74 99 – c.kraan@sensire.nlSandra Bongers – 0543 53 74 99 – s.bongers@sensire.nl Regio De LiemersGemeenten Duiven – Rijnwaarden – Westenvoort – ZevenaarJudith Fontein – 0316 24 20 94 – j.fontein@sensire.nlCarline van Weelden – 0316 24 20 94 – c.vanweelden@sensire.nl Lees meer

Waarderingen

Gemiddeld waarderingscijfer per jaar

  • 1 waardering
    10

Toelichting
Dit is het gemiddelde cijfer per jaar, en het totaal aantal waarderingen dat deze zorgaanbieder kreeg. Indien er een jaar ontbreekt, dan zijn er in dat jaar geen waarderingen geplaatst.

Waarderingen

Partners van ZorgkaartNederland