De Nationale Trombose Dienst
Trombosezorg
uit 529 waarderingen
Waardering van De Nationale Trombose Dienst - Ede op 3 oktober 2014
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Overige aandoeningen
Toelichting
Ik had dit al jaren eerder moeten doen! Ideaal. Zelf prikken, invoeren en doorgeven via laptop. Heel snel bericht terug Nooit meer door weer en wind in de regen of sneeuw en dan daar ontdekken dat er 20 wachtenden voor je zijn. Makkelijk mee te nemen op vakantie, ik zie alleen maar voordelen. Indien nodig kan men vragen stellen aan een arts en deze worden beantwoord via de mail. Kortom: Ben er heel enthousiast over!
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor De Nationale Trombose Dienst? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.