Verloskundigen Vida, locatie Gezondheidscentrum Reigersbos
Verloskundige zorg
uit 24 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.
Waardering van Verloskundigen Vida, locatie Gezondheidscentrum Reigersbos - Amsterdam op 31 mei 2022
Aandoening / behandeling
Zwangerschap
Toelichting
Ik ben 3x bij deze praktijk onder controle geweest voor m'n zwangerschappen en bevallingen. Er werd altijd goed naar me geluisterd en ik kreeg het gevoel dat er echt even tijd voor me werd gemaakt, ook als het druk was. Soms moest ik wel even wachten, maar dat lijkt me logisch. Tijdens de bevallingen werd er met me overlegd wat ik zou willen en kreeg ik alle steun en adviezen die ik nodig was. De eerste keer ben ik op de baarkruk bevallen met Marike en de laatste twee keer in een bevalbad met Marike en Caroline. Het waren waanzinnig fijne ervaringen, ik zou deze praktijk bij iedereen aanraden!
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Verloskundigen Vida, locatie Gezondheidscentrum Reigersbos? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.