Waardering van Verloskundigenpraktijk de Verbinding - Haarlem op 7 maart 2023
Aandoening / behandeling
Zwangerschap
Toelichting
Ik ben zeer tevreden over verloskundigepraktijk de Verbinding. Ik heb goede begeleiding ervaren, zowel tijdens de zwangerschap, tijdens de bevalling en daarna. Ook fijn om laagdrempelig contact op te kunnen nemen en ook bij vragen serieus genomen te worden of gerustgesteld te worden. Ook is goed gekeken en meegedacht met mijn persoonlijke behoeften en situatie. Ik kijk met een heel positief gevoel terug op mijn zwangerschap en bevalling en de zorg die ik van Dieuwke en Nina heb gekregen.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Verloskundigenpraktijk de Verbinding? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.