Waardering van Vrouw- en geboortezorg Soof, locatie Soest - Soest op 23 augustus 2022
Aandoening / behandeling
Zwangerschap
Toelichting
Enorm dankbaar deze meiden hebben mijn 2 prachtige prinsessen ter wereld gebracht. Het waren 2 hele fijne bevallingen. Wel sloeg bij mij de paniek in mijn 2de zwangerschap toe toen ik te horen kregen dat ik zwangerschapsdiabetes zal hebben. Gelukkig na alle controles viel het allemaal mee en mocht ik toch bevallen met deze geweldige verloskundige.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Vrouw- en geboortezorg Soof, locatie Soest? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.