Waardering van Vrouw- en geboortezorg Soof, locatie Soest - Soest op 4 april 2023
Aandoening / behandeling
Zwangerschap
Toelichting
Ik heb weinig afspraken gehad deze zwangerschap omdat het een tweeling betrof maar voor een geslachtsecho konden wij toch extra terecht. Ook de eerste afspraak en nacontroles waren heel fijn. Ik gaf aan dat wij met ons eerste dochtertje veel meegemaakt hebben en ze hebben er alles aan gedaan om mijn stress weg te nemen voor deze baby’s! Het personeel is erg kundig en aardig. Zou ik nog eens zwanger raken zou ik voor de 3e keer kiezen voor deze praktijk.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Vrouw- en geboortezorg Soof, locatie Soest? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.