Informatie over
Waardering van ActiVite, locatie De Ommedijk - Leiderdorp op 23 juli 2021
Toelichting
Gelukkig kan ik heel veel nog zelf, maar wat ze doen, doen ze echt goed. Ze zijn ook vreselijk lief. Ze vragen regelmatig aan me of het goed gaat. Dan komen ze even een babbeltje maken. Wat ik ontzettend jammer vindt, is dat er geen gelegenheid is om iets aan te bieden aan bezoek. In het restaurant kan je geen broodje, snacks en taartjes bestellen. We kunnen alleen koffie uit de automaat halen. Als we zin hebben in een ijsje, kunnen we beneden niet terecht. Die mogelijkheid bieden ze hier niet.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor ActiVite, locatie De Ommedijk? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.