Amaris De Kuijer
Verpleeghuiszorg
uit 14 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.
Waardering van Amaris De Kuijer - Nederhorst den Berg op 20 november 2020
Aandoening / behandeling
Ziekte van Alzheimer
Toelichting
Mijn moeder woont sinds november 2019 in de Kuijer. We krijgen als kinderen vaak van haar te horen dat ze het erg naar haar zin heeft en dat er zo goed voor haar gezorgd wordt. Dit is voor ons als kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen heel belangrijk! Het is toch al zo moeilijk om je moeder uit haar eigen vertrouwde omgeving te halen. Wij hebben ook heel bewust voor de Kuijer Ned den Berg gekozen. Mijn moeder heeft in haar vroegere jeugd een aantal jaren gewoond en gewerkt in Ned den Berg! De omgeving is vertrouwd en de Kuijer is vertrouwd. Een win win situatie. Daarnaast vind ik het mooi om te zien dat er voor de extra aandacht een speciale welzijnswerker is aangetrokken! Zij maakt het net allemaal met extra aandacht nog mooier, zoals het bad en de duaofiets! De duofiets is er nu nog de snoezelkamer! Ik hoop dat dit met de nodige sponsering gaat lukken!
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Amaris De Kuijer? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.