Naar de navigatie Naar de inhoud

Amaris De Kuijer

Verpleeghuiszorg

8
.5

uit 14 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.

Waardering van Amaris De Kuijer - Nederhorst den Berg op 17 augustus 2023

E-mailadres

Afspraken

9

Verpleging

10

Omgang medewerkers

10

Kwaliteit van leven

8

Luisteren

9

Accommodatie

9

Toelichting

Onze man/vader heeft 8 maanden in de Kuijer gewoond op afdeling de Uitkijk. Hij vond het erg lastig om op z'n 76ste opeens 24 uur per dag afhankelijk te zijn van anderen. Maar de ongelooflijk lieve mensen die hem verzorgde hebben er alles aan gedaan om ervoor te zorgen dat hij zich na verloop van tijd toch een beetje thuis ging voelen. Ze zagen hem, luisterde naar hem, begrepen hem en hadden geduld met hem. Snapte dat hij toch een beetje anders was dan anderen, eigenlijk net te jong en geestelijk te goed om al in een verzorgingshuis te zitten. Dat begrip hielp. En ook voor ons als naasten hebben ze ongelooflijk veel betekend. Tijdens de laatste, zware week van zijn leven stonden ze naast en met ons en hebben ons met liefde overal doorheen geloodst. Onze dank is heel groot.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Amaris De Kuijer? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.