Naar de navigatie Naar de inhoud

Amstelring, Woonzorgcentrum Leo Polak

Verpleeghuiszorg

9
.0

uit 73 waarderingen

Informatie over

Waardering van Amstelring, Woonzorgcentrum Leo Polak - Amsterdam op 9 november 2020

E-mailadres

Afspraken

9

Verpleging

9

Omgang medewerkers

9

Kwaliteit van leven

9

Luisteren

9

Accommodatie

9

Aandoening / behandeling

Dementie

Toelichting

Mijn vader wordt zeer goed verzorgd in het Leo Polakhuis. Hij zit bij Team 6 van de groepswoningen en dat team verzint van alles om het voor de bewoners zo leuk mogelijk te maken. Spelletjes, samen pizza maken en gezellige "borrel" middagen met een drankje en een hapje. Ze hebben heel veel aandacht voor de bewoners en luisteren goed naar wat de bewoner wel en niet leuk vindt om te doen.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Amstelring, Woonzorgcentrum Leo Polak? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.