Informatie over
Waardering van Amstelring, Woonzorgcentrum Vreugdehof - Amsterdam op 8 november 2021
Toelichting
Er is zeker een verzorgende waar ik mee wegloop, die is heel goed voor mijn moeder. Mijn moeder zit op een afdeling waar veel leerlingen werken. Er is gezegd dat dit mensen zijn die echt voor de zorg hebben gekozen. Ik vind dat de zorg voor mijn moeder hierdoor heel erg achteruit is gegaan. Er zijn een paar medewerkers die heel erg lief en leuk voor mijn moeder zijn. De aandacht voor mijn moeder is heel erg verminderd. Er is het beste gemaakt van het gebouw. De afdeling waar mijn moeder zit is opgeknapt. Het gebouw is oud en massaal. Mijn moeder heeft alleen een kamer. Overdag is ze in de huiskamer. Daar worden ook activiteiten aangeboden. Ik zou het nu niet meer kiezen omdat het zo massaal is. Ik had toen niets te kiezen, dus zij woont daar noodgedwongen.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Amstelring, Woonzorgcentrum Vreugdehof? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.