Informatie over
Waardering van Amstelring, Woonzorgcentrum Vreugdehof - Amsterdam op 8 mei 2022
Toelichting
Er wordt zeer slecht gecommuniceerd. Personeel geeft flexwerkers de schuld terwijl dat niet zo was. Fysio ging niet goed. Ze wilden medicijnen geven waarvoor ik zwaar alergisch was. Ze hadden het dossier nog niet gelezen werd er dan gezegd. Beklag gedaan aan zorgcoordinator. Een goed gesprek gehad. Hij erkende de fouten wat betreft de fysio. Hij zou de rest verder uitzoeken, waardoor het personeel helemaal niet naar mij omkeek. Personeel ging ook tegelijk lunchen zodat er niemand op de afdeling was. Medepatienten hadden ook gebeld. 3 kwartier moeten wachten. Eten was niet goed of er was te weinig.De dag van vertrek wilde een verzorgende het laken onder mij vandaan trekken. Ik heb gevraagd om even te wachten tot ik weg was. Hij zei het lijkt wel of wij u weg willen hebben he. Nou dat lijkt niet zo het was zo. Doordat er zo slecht gecommuniceerd werd waren er veel misstanden. Patienten werden soms afgebekt. Ik zou dit tehuis zeker niet aanraden. Althans niet de revalidatieafdeling.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Amstelring, Woonzorgcentrum Vreugdehof? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.