Informatie over
Waardering van Anna Ouderenzorg, Woonzorgcentrum Berk - Geldrop op 17 november 2021
Toelichting
De medewerkers gaan goed met mijn vrouw om. Rond bepaalde tijden is het druk voor de medewerkers. Mijn vrouw vindt dat wat minder, het gaat allemaal dan minder vlug voor haar. Maar daar heb ik wel begrip voor. In het begin vond ik het moeilijk om om te gaan met de ziekte van mijn vrouw. Ik riep ook de hulp in van de medewerkers. Ik merkte toen al dat ze de wetenschap en ervaring hebben om met mijn vrouw om te gaan. Met mooi weer wordt er in de tuin koffie of thee gedronken. In de omgeving kun je gaan wandelen. Mijn vrouw vindt het leuk om te wandelen. Onderweg is er ook een bankje. Er wordt op de afdeling gekookt, ik heb nooit klachten gehad van mijn vrouw over het eten. De slaapkamer van mijn vrouw is prima, het is groot genoeg.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Anna Ouderenzorg, Woonzorgcentrum Berk? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.