Waardering van Anna Ouderenzorg, Woonzorgcentrum Heuvel - Geldrop op 7 juni 2019
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Toelichting
De verzorgenden zijn erg attent en hebben aandacht voor mijn moeder. Ze wordt hier echt gezien. De lichamelijke verzorging is prima. Ze wordt volgens afspraak op tijd gedoucht en haar haren worden op tijd gewassen. De medewerkers zijn allemaal aardig en vriendelijk, ook tegen mijn vader die regelmatig mee mag eten. Als mijn moeder verdrietig is, dan wordt er aandacht aan geschonken. Ook wordt dat op het digitale portaal gezet zodat ik het kan lezen. Tijdens een mdo wordt er aandacht geschonken om te kijken hoe de verzorgenden het zo prettig mogelijk kunnen maken voor mijn moeder. Als ik een vraag door mail, dan krijg ik diezelfde dag nog een antwoordt. Het gebouw vind ik prachtig met veel ramen daarom is buiten en binnen één groot geheel. Dat geeft een vrij gevoel. Er is een open keuken waar iedere dag vers gekookt wordt. Er is beneden een mooi restaurant waar ik mijn eet wensen aan door kan geven en dan zorgt de kok ervoor dat ik dat dan de volgende dag te eten krijg. Mijn moeder heeft een mooie kamer met ramen van boven tot beneden met uitzicht op een mooie eikenboom.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Anna Ouderenzorg, Woonzorgcentrum Heuvel? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.