Naar de navigatie Naar de inhoud

Archipel Dommelhoef

Verpleeghuiszorg

6
.8

uit 8 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.

Informatie over

Waardering van Archipel Dommelhoef - Eindhoven op 12 juli 2017

Geverifieerd

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

8

Verpleging

9

Omgang medewerkers

8

Kwaliteit van leven

7

Luisteren

8

Accommodatie

8

Toelichting

De verzorging van mijn moeder vind ik heel goed, want de medewerkers vind ik heel attent en heel behulpzaam. Mijn moeder zit hier prima, maar ze zit hier tijdelijk voor revalidatie. In de toekomst gaat ze naar een verzorgingstehuis. De communicatie vind ik goed. Als ik een vraag heb, dan wordt er goed naar mij geluisterd en men probeert de vragen ook zo goed mogelijk te beantwoorden. De accommodatie vind ik prima. Mijn moeder heeft een privéruimte. Dit is een slaapkamer met een televisie en een wastafel. Ze woont hier in een kleine woongroep en dat vind ik wel goed. Op deze manier heeft mijn moeder vaste gezichten rondom haar. Ze doen hier gezamenlijk dingen, zoals eten en ander activiteiten. Dat vindt mijn moeder wel gezellig.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • Geverifieerd

    De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Archipel Dommelhoef? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.