Archipel Dommelhoef
Verpleeghuiszorg
uit 7 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.
Informatie over
Waardering van Archipel Dommelhoef - Eindhoven op 15 januari 2010
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Toelichting
Positief is dat er direct werd gereageerd op oproepen en er waren goede activiteiten. Negatief is dat het wachten te lang duurt. De klachten werden niet gewaarborgd. De ontspanningsruimte was slecht vanwege de tocht. Rapportages werden niet vastgelegd in een zorgplan. Verder wil ik een eigen keuzemogelijkheid voor de materialen die gebruikt worden.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Archipel Dommelhoef? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.