Informatie over
Waardering van Argos Zorggroep, De Meerpaal - Vlaardingen op 17 april 2010
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Toelichting
Mijn man werkt al dertig jaar in deze instelling. De communicatie vindt hij niet altijd even goed. Er wordt niet goed geluisterd naar de ideeën, laat staan dat ze worden doorgevoerd. Er is vaak een gebrek aan tijd. Als je het vergelijkt met een aantal jaar geleden, is er nu veel minder personeel. Dit heeft vooral met de centjes te maken. Alles moet binnen bepaalde tijden gebeuren (wassen moet bijvoorbeeld in een kwartiertje). Er is tegenwoordig geen tijd meer voor een praatje, want medewerkers moeten hun schema afwerken. Dit is vervelend, want bewoners vinden het fijn om af en toe even te praten of een kopje thee te drinken als ze verdrietig zijn.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Argos Zorggroep, De Meerpaal? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.