Naar de navigatie Naar de inhoud

Avoord, locatie Het Anbarg

Verpleeghuiszorg

7
.3

uit 83 waarderingen

Deze locatie levert ook Overige zorg.

Informatie over

Waardering van Avoord, locatie Het Anbarg - Etten-Leur op 7 december 2021

via ZorgfocuZ
Geverifieerd

Afspraken

10

Verpleging

8

Omgang medewerkers

7

Kwaliteit van leven

8

Luisteren

7

Accommodatie

9

Toelichting

Het maken van afspraken loopt altijd goed. Meestal krijg je gewoon een brief met een datum en wordt het allemaal voor je geregeld. ik hoef zelf niets te doen. Over het algmeen gaat de zorg gewoon goed. Ze doen er alles aan om mijn naaste op het gemak te stellen en er komt altijd iemand langs voor dagbesteding. Ik ben alleen niet zo tevreden met het contactpersoon. Dit persoon laat maar weinig van zich horen

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • Geverifieerd

    De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Avoord, locatie Het Anbarg? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.