Informatie over
Waardering van Charim, locatie De Looborch - Zeist op 27 februari 2010
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Toelichting
Ik ben heel positief. De meiden van de verpleging zijn aardig en de verzorging die ze geven is goed. Het is wel een minpunt dat de persoon die ik bezoek niet elke dag kan douchen, maar daar is simpelweg geen tijd voor. Die meiden hebben te maken met een hele hoge werkdruk. Het gebouw wordt helemaal vernieuwd. De nieuwe afdeling vind ik geweldig. Het zijn eenpersoonskamers met een eigen woonkamer, keuken, slaapkamer en badkamer.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Charim, locatie De Looborch? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.