Informatie over
Waardering van Charim, locatie De Meent - Veenendaal op 11 januari 2024
Toelichting
Het gebouw is helaas erg gedateerd, zou fijner zijn als het verbouwd wordt. Waardoor hopelijk een grotere kamer, nu erg klein. En een eigen badkamer/wc, inplaats van nu een gedeelde badkamer/wc (heb last van zwakke blaas en nieren, dus extra vervelend).
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Charim, locatie De Meent? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.