Cicero Zorggroep, Zorgcentrum Bronnenhof
Verpleeghuiszorg
uit 21 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.
Informatie over
Waardering van Cicero Zorggroep, Zorgcentrum Bronnenhof - Brunssum op 13 september 2014
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Toelichting
Dit berichtje is eigenlijk bedoeld voor de hospice Heemhof wat ook bij Bronnenhof ligt. Mijn schoonvader heeft daar de beste zorg gehad die hij zich kon wensen hij kwam zelf uit Maastricht maar om dichterbij ons te zijn hebben we hem na Brunssum gehaald bij Heemhof hebben ze hem zo goed verzorgd dames en heer hartelijke bedankt. Ook de nazorg voor ons was super we konden alles vragen. Het is nu een jaar geleden maar denk nog regelmatig terug aan de 2 mooie maanden bij jullie dankjulliewel hiervoor
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Cicero Zorggroep, Zorgcentrum Bronnenhof? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.