Naar de navigatie Naar de inhoud

Cordaan, Hof van Sloten

Verpleeghuiszorg

6
.9

uit 32 waarderingen

Deze locatie levert ook Revalidatiezorg.

Informatie over

Waardering van Cordaan, Hof van Sloten - Amsterdam op 16 februari 2010

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

9

Behandeling

7

Omgang medewerkers

8

Informatie

7

Luisteren

7

Accommodatie

6

Toelichting

Ik vond de zorg wel goed. Mijn moeder revalideerde hier. Mijn vader werd de mogelijkheid geboden om bijvoorbeeld mee te eten met mijn moeder. Dit was erg fijn, perfect. Men was ook vriendelijk, ik heb mijn moeder nooit horen klagen. Als ik een opmerking had, werd hier altijd snel en correct op teruggekomen. Mijn moeder hield er bijvoorbeeld van om zich iedere dag te douchen. Hier was minder tijd voor. Dit heeft te maken met de onderbezetting van het personeel.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Cordaan, Hof van Sloten? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.