Naar de navigatie Naar de inhoud

Cordaan, Hof van Sloten

Verpleeghuiszorg

6
.9

uit 32 waarderingen

Deze locatie levert ook Revalidatiezorg.

Informatie over

Waardering van Cordaan, Hof van Sloten - Amsterdam op 17 april 2018

Geverifieerd

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

6

Verpleging

6

Omgang medewerkers

7

Kwaliteit van leven

7

Luisteren

7

Accommodatie

7

Aandoening / behandeling

Aandoeningen bij de vrouw - overig

Toelichting

Ik woon hier al weer een tijdje en ik heb het redelijk goed. Het personeel is vriendelijk maar ze hebben het vaak veel te druk. Het komt voor dat ik een half uur op hulp moet wachten. Dit is vooral heel vervelend als ik verschoond moet worden. Ik kan meestal met vragen bij ze terecht alleen komt er niet altijd een vervolg op verzoeken. Mijn kamer is prima, ik heb genoeg ruimte en het wordt netjes schoongehouden. Het eten vind ik niet zo lekker, er zit niet veel smaak aan en het is erg eentonig.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • Geverifieerd

    De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Cordaan, Hof van Sloten? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.