Cordaan, Verpleeghuis De Diem
Verpleeghuiszorg
uit 9 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.
Informatie over
Waardering van Cordaan, Verpleeghuis De Diem - Diemen op 22 januari 2015
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Toelichting
Afspraken die al tig keer, zowel mondeling als schriftelijk ...keer op keer gemaakt worden, worden niet nagekomen.Verzorgenden zitten liever zelf aan de koffie dan dat ze bij de bewoners zitten of bezighouden (op een enkele na).Hygiëne...wat is dat? Vieze was van incontinentie hangt soms dagen achtereen over een stoel of in een hoek van de douche...wat een stank! Er zijn foto' s van!
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Cordaan, Verpleeghuis De Diem? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.