Informatie over
Waardering van De Wever, Reyshoeve - Tilburg op 5 september 2016
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Toelichting
Het gebouw is behoorlijk gedateerd. Met het weer van afgelopen dagen is het te warm en te benauwd, want er is geen airco. Maar in de winter is het wel lekker warm voor de bewoners. Ook de badkamer is gedateerd, er is oud sanitair. Mijn vader wordt hier goed verzorgd. Ik heb het idee dat mijn vader hier gelukkig is. De medewerkers zijn lief, zorgzaam en vriendelijk. Ze blijven in alle omstandigheden vriendelijk naar mijn vader toe. Nogmaals de verzorging is hier goed, ook al gaat het wel eens mis wat verzorging betreft, vanwege zijn handicap. Er wordt goed geluisterd naar mijn wensen en de afspraken die wij maken die worden nagekomen. Er wordt goed met ons meegedacht. Om een voorbeeld te noemen, er wordt aan de medicijnen gedacht als hij een dagje weggaat. Ik word goed op de hoogte gehouden via de mail. Maar ik word gebeld als het dringend is. Ze zijn hierin proactief. Het eten is hier prima dat is echt heel goed. Nogmaals mijn vader heeft het hier naar zijn zin.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor De Wever, Reyshoeve? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.